shade_6f96d3d

Utwórz wykres - ożyw dane za pomocą raportów dostosowanych do Twojej działalności i kluczowych wskaźników wydajności.

Power BI Kurs

Zapomnij o nauce samego programu – skoncentruj się na tym, jak go wykorzystać.

Co będzie na kursie? Zobacz wideo  :

shade_afdb865
shade_3649af2

Power BI jako innowacyjne rozwiazanie

Power BI to innowacyjne, oparte na chmurze rozwiązanie do analizy danych które umożliwia tworzenie raportów i analiz z wielu różnych źródeł danych. Dzięki Power BI zarówno analitycy biznesowi, jak i doświadczeni użytkownicy mogą pracować w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób, osiągając ogromne korzyści. Jednocześnie, dzięki swojej potężnej funkcjonalności, Power BI oferuje również zaawansowanym programistom BI możliwość przeprowadzania złożonych scenariuszy przygotowywania i modelowania danych w systemach firmy.

shade_afdb865
shade_3649af2

Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli szukasz doskonałej okazji do rozwoju i nauki, nie mogłeś trafić lepiej.

Czas jest cenny

Szanuję Twój czas i rozumiem, że nie chcesz spędzać godzin słuchając teorii na temat nowej technologii. Chcesz być w stanie szybko z niej skorzystać i osiągnąć swoje cele.

Pierwszy i kolejny krok

Wiem, że jesteś zainteresowany kontynuowaniem edukacji i zdajesz sobie sprawę ze znaczenia cyfrowego świata i pracy z danymi. Trafiłeś we właściwe miejsce, gdzie możesz także wystartować od zera. Pokażę ci, jak zrobić pierwszy krok, ponieważ rozumiem, że często jest to postrzegane jako szczególnie trudne.

Spieniężenij nowe kompetencje

To niesamowite, jak wiele jest dobrze płatnych stanowisk na rynku pracy, które wymagają znajomości pracy z danymi przy użyciu narzędzi takich jak Power BI. Umieszczenie umiejętności Power BI w CV również zwiększa szanse na rynku pracy. Umiejętności te dają szansę na lepsze stanowisko lub podwyżkę.

Nie zawsze musi to być trudno lub nieprzyjemnie

Tutaj otrzymasz wiedzę w przyjemny sposób, aby efektywnie korzystać z oprogramowania, nauczyć się nowych technik i przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Szkolenia są szybkie, precyzyjne i łatwe do zrozumienia, dzięki czemu każdy może z nich skorzystać. Bariery językowe nie stanowią już problemu - wszystkie kursy oferowane są w języku polskim.

Nowa wiedza, lepsza interakcja

Poznaj innowacyjne metody komunikacji z innymi ludźmi. Nie tylko zrozumiesz, w jaki sposób Twoi koledzy przygotowują raporty, ale także będziesz w stanie zwrócić uwagę na to, które aspekty są szczególnie ważne w analizie. Będziesz miał również okazję poznać podobnie myślących ludzi i wspólnie wkroczyć na nowe ścieżki nauki.

Dodaj wiatru w skrzydła

Nowe umiejętności dadzą ci poczucie pewności siebie i poczujesz się wzmocniony. Próbując nowych rzeczy, przełamiesz bariery i zmienisz przekonania, które ograniczają Twoje możliwości. Świadomość zmian technologicznych i globalnych nie będzie już powodować zażenowania ani strachu.

shade_fa18fc5
shade_cc7b9bb
shade_f8e8e7d
shade_bfa198e

Power BI

Power BI nie jest nowym produktem na rynku Business Intelligence (BI). Poszczególne komponenty Power BI były już dostępne przez różne okresy czasu. Niektóre z nich, takie jak Power BI Desktop, zostały oficjalnie udostępnione 24 lipca 2015 roku. Z drugiej strony, Power Pivot został po raz pierwszy zaprezentowany w 2010 roku. Zespół Microsoft poświęcił wiele czasu i wysiłku, aby opracować kompleksowe narzędzie o nazwie Power BI. Narzędzie to wykracza poza proste rozwiązanie wizualizacyjne, takie jak Tableau i oferuje więcej niż tylko możliwości analizy danych w tabeli przestawnej lub wykresie przestawnym w programie Excel. Dzięki Power BI otrzymujesz połączenie wszystkich tych funkcji i wiele więcej. Za pomocą Power BI można łatwo łączyć się z różnymi źródłami danych - co miesiąc dodawane są kolejne. Dane te można dowolnie edytować i modelować za pomocą potężnego silnika mashup oraz dodawać metryki i kolumny obliczeniowe za pomocą szybkiego silnika in-memory. Dostępnych jest również wiele opcji wizualizacji danych, dzięki czemu można przedstawić ich historię w najlepszy możliwy sposób. Pulpity nawigacyjne i wizualizacje można łatwo publikować w chmurze i udostępniać innym - współpracownikom lub partnerom biznesowym. Power BI zapewnia również dostęp zarówno do lokalnych, jak i opartych na Azure/chmurze źródeł danych. I uwierz mi: jest o wiele więcej możliwości, których inne produkty nie mogą tak łatwo zaoferować.